KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13372391
nr 1337 2391
Nils Kreuger
(1858-1930), Sverige
Blandteknik, Nils Kreuger (1858-1930), tillskriven. "Betande häst". Daterad 1901, ej signerad. Motivet: 7x8
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:42:23
300 kr
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr